Fani od kilku dni rozmyślali, czy ich ulubiony konkurs muzyczny się odbędzie? Organizatorzy Eurowizji 2020 wydali komunikat, z którego wynikła, że w tym roku festiwal się nie odbędzie.

W środę organizatorzy Eurowizji 2020 podjęli decyzję o odwołaniu festiwalu. Tę informację przekazano za pośrednictwem oficjalnych profili społecznościowych. Warto przypomnieć, iż w tegorocznej Eurowizji nasz kraj miała reprezentować Alicja Szemplińska.

Niestety ta sytuacja była do przewidzenia. Eurowizji 2020 w tym roku nie będzie z powodu koronawirusa. Konkurs miał odbyć się w Rotterdamie.

– Z głębokim żalem musimy ogłosić odwołanie Konkursu Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie. W ciągu ostatnich kilku tygodni badaliśmy wiele alternatywnych opcji, aby umożliwić organizację konkursu piosenki Eurowizji – można przeczytać na oficjalnym profilu imprezy na Instagramie.

Jaki los czeka przyszłą Eurowizję? W drugiej części oficjalnego komunikatu organizatorzy odpowiedzieli na wszelkie wątpliwości. Niestety aktualnie wiadomo, że na kolejną edycję festiwalu będziemy musieli jeszcze długo poczekać.

-EBU, NPO, NOS, AVROTROS i miasto Rotterdam będą kontynuować rozmowy dotyczące organizacji Konkursu Piosenki Eurowizji w 2021 roku – napisano na Instagramie. Eurowizji 2020.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna