Próby przed niedzielnym konkursem Eurowizji Junior 2019 dobiegły końca. Na scenie zaprezentowało się dziewiętnastu zdolnych artystów, którzy już jutro (niedziela) będą walczyć o pierwsze miejsce. Jak wypadły młode gwiazdy?

Już w tę niedzielę (24 listopada) o godzinie 16 startuje Eurowizja Junior 2019. Wydarzenia z gliwickiej Areny będą transmitowane na antenie TVP 1 i TVP Polonia oraz także online na vod.tvp.pl.

W trakcie próby generalnej nie mogło obyć się bez wpadek. Przez problemy z odsłuchem, Macedonka musiała powtarzać swoją piosenkę trzykrotnie, a prowadzący co jakiś czas się mylili, ale mamy nadzieję, że w trakcie finału uda im się opanować stres.

Najlepiej wypada Ida Nowakowska, ale Roksana Węgiel także świetnie sobie radzi. Pojawiły się głosy, że Olka Sikorę często trudno jest zrozumieć, ale mamy nadzieję, że w telewizji wszystko będzie dobrze – wynika z relacji Dziennika Eurowizyjnego.

Muzyczny konkurs otworzy Parada Flag i uczestników. Na scenie będzie mnóstwo pięknych barw, a zespół Agustina Egurroli zatańczy z ledowymi lampkami w dłoniach, które będą wyświetlać kolory flagi danego kraju.

Viki Gabor podczas konkursu wystąpi jako jedenasta. Dziennik Eurowizyjny podaje, że w czasie występu towarzyszyć jej będzie trzech tancerzy i dwóch tłumaczy migowych, którzy będą tłumaczyć piosenkę dla osób głuchoniemych. Wizytówkę Wiktorii nagrano na stadionie w Chorzowie.

Kto zasługuje na zwycięstwo? Trzymamy kciuki za Viki Gabor!

Zagłosuj –> https://vote.junioreurovision.tv/

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna