Fani w rozpaczy. Nie żyje gwiazda programu Gogglebox

Nie żyje gwiazda brytyjskiej edycji programu Gogglebox
Zmarł Paweł Lis – reprezentant Polski w piłce wodnej | fot. Pixabay

Gogglebox. Przed Telewizorem” to program stacji TTV, który jest ubóstwiany przez widzów. Jest w tym jakaś tajemnica, że potrafimy śmiać się do rozpuku oglądając w telewizji innych ludzi… też oglądających telewizję. Popularność programu z sezonu na sezon wcale nie spadnie, a część jego stałych uczestników zdążyła wyrobić sobie renomę celebrytów a nawet gwiazd! Im bardziej się do nich przyzwyczajamy, tym trudniej pozwolić im odejść. Niestety, widzowie „Gogglebox” będą musieli pogodzić się z bolesną stratą.

REKLAMA

Mało kto wie, że program „Gogglebox. Przed Telewizorem” to polska edycja programu „Gogglebox”, który w oryginale powstał na Wyspach Brytyjskich! Choć nie jest to produkcja „made in Poland”, Polacy pokochali show, które zapewniają im uczestnicy „Gogglebox”. Od lutego 2024 roku w TTV emitowana będzie już 20. edycja tego kultowego programu!

Tymczasem źle dzieje się w oryginalnej wersji programu, która jest emitowana na Channel 4 w Wielkiej Brytanii. Rodzin tamtejszego „Goggleboxa” uszczupliła się o wielką gwiazdę programu. Wczoraj redakcja poinformowała o śmierci Pat Webb, znanej anglojęzycznym widzom także jako „Mummy Pat”. Kobieta odeszła w wieku 75 lat, po długiej walce z chorobą.

REKLAMA

Nie żyje gwiazda programu Gogglebox. Pat Webb zmarła w wieku 75 lat

O jej śmierci poinformował w mediach społecznościowych syn „Mummy Pat” – Stephen Webb.

„Mamusiu Pat, byłaś jedną na milion” – napisał Stephen Webb na Instagramie.

REKLAMA

Fani programu i ekipa „Gogglebox” są poruszeni śmiercią pociesznej seniorki. 75-latka występowała w kilku edycjach angielskiej edycji programu. Wraz z synem była najlepiej ocenianą uczestniczką 11., 12., i 13. sezonu.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci gwiazdy »Gogglebox« Pat Webb, która odeszła w ten weekend w wieku 75 lat po długiej chorobie. Pat była uwielbianą członkinią obsady w sezonach 10-12, w których występowała ze swoim synem Stephenem” – napisali przedstawiciele redakcji programu „Gogglebox” Channel 4 na Instagramie. „Jej dzieci: Stephen, Denise, Sharon i Beverley oraz dalsza rodzina będą o niej pamiętać i za nią tęsknić. Myślami jesteśmy z bliskimi, którzy proszą o uszanowanie ich prywatności w tym smutnym czasie” – czytamy.

fot. screen/  Instagram / @c4gogglebox