Figura Matki Boskiej płacze? Tak twierdzą wierni ze Sri Lanki! (WIDEO)

Do niezwykłego zdarzenia doszło w kościele Matki Boskiej Bolesnej w Ja-Ela na Sri Lance. Według wiernych podczas odprawianej Mszy św. z oka figury Matki Boskiej zaczęły wyciekać łzy. Zgromadzeni na nabożeństwie oraz lokalna społeczność uznali to za cud. Kościół został tymczasowo zamknięty, a wierni poproszeni o modlitwę.

ජා-ඇල දෙවස්ථානයේ දේවමාතා ප්‍රතිමාවකින් කදුළු ගලා එයිජා-ඇල දෙවස්ථානයේ සැම මසකම ප්‍රතම බ්‍රහස්පතින්දා දිනකම ජපමාල පහලොස්…

Opublikowany przez St.Rita Church,Ma-Eliya,Ja-Ela Czwartek, 4 lipca 2019

Do identycznego wypadku doszło w innym kościele na Sri Lance w lutym tego roku. Nagranie cudu zostało zamieszczone na serwisie You Tube . Z kolei w Wielki Piątek krwawymi łzami zapłakała figura Matki Bożej w kościele św. Filipa Neri w Katukurundzie.

Czytaj także:  Wczoraj zmarł najstarszy mężczyzna na świecie

Mieszkańcy Sri Lanki sądzą, że ostatni cud ma związek z tragiczną serią zamachów terrorystycznych, do których doszło w tym kraju w tegoroczną Niedzielę Wielkanocną. W wyniku zamachów – w Sanktuarium św. Antoniego w Kotahenia (Colombo), kościele św. Sebastiana (Negombo), kościele ewangelickim (Batticaloa) oraz w pięciu hotelach – zginęło 258 osób, a co najmniej 500 zostało rannych. Zdaniem Lankijczyków lutowe zdarzenie w kościołach było znakiem ostrzegawczym, z kolei lipcowe – łzami żalu po zamachach.

ජා-ඇල දෙවස්ථානයේ දේවමාතා ප්‍රතිමාවකින් කදුළු ගලා එයිජා-ඇල දෙවස්ථානයේ සැම මසකම ප්‍රතම බ්‍රහස්පතින්දා දිනකම ජපමාල පහලොස් පන්තිය ඔප්පුකරන අතරමෙමස අද දින ජපමාලය ඔප්පු කිරිම අතර තුර මෙ සිදුවිම සිදුවි ඇතදෙවමාතාවනි දෙවිදුන් ඉදිරියේ අප වෙනුවෙන් මැදිහත් වුව මැනව

Opublikowany przez St.Rita Church,Ma-Eliya,Ja-Ela Czwartek, 4 lipca 2019

Komentarze