Finalista „Top Model” usunięty z programu! Był skazany za seks z nieletnią

Portal pudelek.pl opublikował informację, że „gwiazdor TVN-owskiego programu „Top Model”, Dominic D’Angelica był skazany za seks z nieletnią”.  Co będzie dalej z uczestnikiem programu, który miał wziąć udział w jutrzejszym finale? Jak odniosła się do tej sprawy telewizja TVN?

   

Okazało się, że Dominic D’Angelica skazany jest nie tylko za przestępstwo seksualne z nieletnią, ale wraz ze swoim bratem bliźniakiem otrzymał wyrok za pobicie „ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała”. Po licznych doniesieniach TVN wydało komunikat, w którym oświadczono, że Dominic D’Angelica został usunięty z finału „Top Model”.

Pudelek.pl informuje:

Według dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, Dominic D’Angelica został w 2011 roku skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał wtedy 22 lata. D’Angelica miał dostać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Portal pudelek.pl opublikował printscreeny.

   

Według informacji „pudelka” D’Angelica miał być aresztowany razem z bratem bliźniakiem, Stefenem. Obaj dostali zarzuty pobicia ze spowodowaniem licznych obrażeń ciała. Działo się to w 2014 roku. Aby potwierdzić te informacje, dołączono screeny z dostępnych online wykazów osób, które zostały ukarane przez amerykańskie sądy, a także z rejestru osób, które skazano za przestępstwa seksualne.

   

Telewizja TVN wydała komunikat w tej sprawie.

W związku z przeszłością Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych Za … </ p> Opublikowany przez Najlepszy model TVN & nbsp; Wtorek, 24 listopada 2020 </ blockquote> </ div>

 

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News