REKLAMA

REKLAMA

Mężczyzna zajmował się jako fotograf wykonywaniem zdjęć modelkom i nowożeńcom. Lubił także fotografować dzieci, ale jak się okazuje nie tylko. Miał je również molestować. Żona 40-latka zakończyła ten proceder.

W branży fotograficznej Michał Rz. Pracował od lat, a osoby korzystające z jego usług były zadowolone ze zdjęć. Prawdziwa konsternacja musiała więc zapanować wśród jego sąsiadów, gdy przyszła go aresztować policja. Przypuszczano, że może chodzi o narkotyki, bo o pedofilskie skłonności nikt by go nie podejrzewał, tym bardziej, że sam miał dziecko. Jego córka dopiero co poszła do szkoły. Przestępstwa ujawniono dzięki żonie. Ona powiadomiła policję. Sam fotograf przyznał się do molestowania dwóch dziewczynek.

REKLAMA

Zgodnie z informacjami podawanymi przez dziennik Fakt, są to 7-letnie córki  znajomych zatrzymanego. Potwierdza to „mocny materiał dowodowy” zebrany przez prokuraturę. Teraz zadaniem śledczych jest ustalenie przez jak długi czas 40-latek dopuszczał się procederu. Postawiono mu zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Za to może iść do więzienia nawet a 12 lat. Psychologowie otoczyli opieką poszkodowane dziewczynki.

REKLAMA