Każdego roku każdy szuka inspiracji, jak przyozdobić choinkę na święta Bożego Narodzenia. Jedni stawiają na jednokolorowe aranżacje, inni lubują się w dekoracjach stworzonych własnoręcznie. Niektórzy z kolei nawet w ten sposób chcą wyrazić swoje poglądy polityczne.

Ci, którym polityka nie jest obca i mają jasno określone zdanie na temat bieżących wydarzeń, mogą w tym roku zupełnie inaczej niż zwykle udekorować świąteczne drzewko – mianowicie na gałązkach może zawisnąć głowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego! To nie żart, a realna propozycja.

Bombki powstają na specjalne zamówienie. Twarz prezesa wygląda na nich jednak nieco przerażająco. Trudno więc spodziewać się, że w tego typu ozdoby zainwestują zwolennicy partii rządzącej. – Wprowadź prawdziwie polską, rodzinną atmosferę do Waszego domu. Jeśli nie widziałeś dotąd sensu ozdabiania co roku choinki, to teraz możesz ten sens odnaleźć. Zyskasz w oczach babci i teścia. A i choinka będzie się czuła piękniej, będzie ci wdzięczna – zachęca producent niecodziennych dekoracji.

Bombki w kształcie głowy prezesa to nie pierwsza „polityczna” propozycja ozdabiania choinki. Nie tak dawno w Sejmie na drzewku zawisły bombki z napisem Konstytucja, co podkreślało niezadowolenie opozycji z naruszania praw zapisanych w dokumencie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2704274846261551


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę