Głupich nie sieją! Seks w trakcie jazdy autem, z niemowlakiem na tylnym siedzeniu!

Takiej akcji nie wymyśliliby najbardziej pokręceni scenarzyści. Środowe popołudnie, droga stanowa nr 7, niedaleko La Grande w amerykańskim stanie Oregon. Pijany kierowca jedzie absolutnie nagi. Kobieta, która powinna siedzieć na miejscu pasażera, zajmuje również miejsce kierowcy. Jest jak on całkiem naga i uprawia z nim seks!

   

Takie historie rzadko kończą się dobrze. I tym razem finał „jazdy bez trzymanki” nie był przyjemny. Namiętny kierowca w czasie jazdy nie wyrobił na zakręcie i wypadł z drogi, uderzając w drzewo. Kochankowie wyczołgali się z rozbitego samochodu o własnych siłach.

Gdy przyjechali na miejsce zdarzenia policjanci, nie mogli wyjść ze zdziwienia. Dosyć, że zastali zupełnie nagich uczestników wypadku, to jeszcze okazało się, że na tylnym siedzeniu wraku siedzi 3-miesięczne dziecko. Na szczęście maluchowi nic się nie stało, a za głupotę dorosłych zapłaciła jedynie pasażerka, u której stwierdzono kilka złamań.

   

Oczywiście konsekwencje prawne poniósł kierowca, którego aresztowano w związku z podejrzeniem przestępstwa prowadzenia pod wpływem alkoholu, spowodowania wypadku samochodowego oraz stworzenia zagrożenia życia i zdrowia dziecka. Jak się okazało, to nie jego pierwszy wybryk. Wcześniej już trzykrotnie był skazywany za jazdę w stanie nietrzeźwym.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News