Wypadek
Fot. YouTube | STOP PIRAT

Do niezwykle groźnego zdarzenia doszło na jednej z ulic w Grudziądzu. Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać, jak w pewnym momencie samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas, po czym uderzył wprost w pojazd nauki jazdy.

Nagranie z tej sytuacji zostało przekazane na rzecz kanału STOP PIRAT na YouTube. Wynika z niego, że na polskich drogach regularnie dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, których nierzadko nie da się przewidzieć.

Omawiane zdarzenie miało miejsce 7 stycznia przed godziną 10:00 na ulicy Ludwika Waryńskiego w Grudziądzu. Autor ustąpił pierwszeństwa pojazdowi, który włączał się do ruchu z jednej z bocznych ulic.

Po chwili można było zaobserwować, że kierujący srebrną mazdą wzbudza pewne podejrzenia z uwagi na swój styl jazdy. Nagle samochód osobowy zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu, wprost pod auto nauki jazdy.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd sprawcy dachował. Na wideo widać, że zarówno nagrywający, jak i instruktor nauki jazdy szybko wybiegli ze swoich pojazdów, aby udzielić pomocy poszkodowanemu. Nikt na szczęście nie został ranny, a kierowca najpewniej zasłabł.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!