Groźny wypadek w Opolu. Piesza potrącona przez hulajnogę [WIDEO]

Wypadek
Fot. Komenda Miejska Policji w Opolu

Na jednej z ulic Opola doszło do niebezpiecznego zdarzenia, które zostało zarejestrowane na kamerze monitoringu. Dwie kobiety jadące hulajnogą elektryczną potrąciły pieszą, która zgodnie z przepisami poruszała się po chodniku.

REKLAMA

Hulajnogi elektryczne w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Osób jeżdżących na tym środku transportu jest bardzo dużo, jednak niektórzy niespecjalnie zwracają uwagę na obowiązujące przepisy.

Przykład takiego stanu rzeczy można było zaobserwować na jednej z ulic w Opolu. Wideo z tej sytuacji zostało zamieszczone w mediach społecznościowych przez Komendę Miejską Policji, która jednocześnie apeluje o rozwagę.

REKLAMA

Policjanci postanowili pokazać nagranie, aby pokazać, w jaki sposób nie należy się zachowywać na drodze. Szczególnie było to groźne, ponieważ poszkodowaną została prawidłowo idąca chodnikiem piesza.

Pomimo zakazu poruszania się we dwie osoby na jednej hulajnodze elektrycznej dwie kobiety w Opolu jechały takim urządzeniem po bardzo wąskim chodniku. Prowadzącym nie udało się opanować hulajnogi i wjechały w bezbronną pieszą. Potrącona upadła na ziemię. Nie wiadomo, czy winowajczynie zostały ukarane.

REKLAMA

Udostępnij: