Tramwaj
Fot. Pixabay.com

Do poważnego wypadku doszło na jednej z warszawskich ulic. Piesza, która według wstępnych ustaleń przechodziła przez ulicę w niedozwolonym miejscu, została potrącona przez tramwaj. Kobieta weszła wprost pod nadjeżdżający pojazd.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 maja w godzinach popołudniowych na wysokości przystanku Lubelska 03, w okolicy przejścia dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej.

Reporter tvnwarszawa.pl ustalił, że kobieta wpadła wprost pod jadący tramwaj linii numer 3. Świadkowe relacjonowali, że piesza nie zauważyła pojazdu jadącego od ronda Wiatraczna w kierunku ronda Waszyngtona.

Mundurowi przekazali, że według wstępnych informacji piesza przechodziła przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Ustalono, że nie zachowała należytej ostrożności i z tego powodu została potrącona.

Na szczęście nie ma żadnych informacji, aby piesza doznała poważnych obrażeń. Poszkodowana została przebadana w karetce przez przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. Nie wiadomo, w jakim dokładnie jest stanie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!