Jeden z oprawców, którzy napadli i brutalnie zgwałcili 26-letnią Polkę na plaży w Rimini, przekonał się na własnej skórze, co znaczy zemsta współwięźniów. 15-letni Marokańczyk, który przebywa obecnie w więzieniu w Bolonii, został dotkliwie pobity, ponosząc poważne obrażenia.

Przypomnijmy, że czterech napastników z Rimini usłyszało zarzuty ciężkiego rozboju, zbiorowej przemocy seksualnej oraz spowodowania obrażeń ciała. Grozi im za to kara ponad 20 lat więzienia, jednak 15-latek z uwagi na młody wiek, może uniknąć tak wysokiej kary.

Wysokością kary zajmuje się teraz sąd, a tymczasem współwięźniowie postanowili według własnych zasad wymierzyć Marokańczykowi karę. 15-latek został pobity za murami zakładu penitencjarnego dla nieletnich Pratello w Bolonii, gdzie obecnie przebywa. Śledczy starają się wyjaśnić, jak do tego doszło, ale zapewne nie będzie to łatwe. Domyślają się jednak, że współwięźniowie wymierzyli karę chłopakowi za dokonanie gwałtu. Jest to niepisana reguła obowiązująca w zakładach karnych.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę