Gwałt w Parku Bródnowskim! Sprawca poszukiwany!

REKLAMA

Straż miejska została poinformowana, że w Parku Bródnowskim na ławce siedzi dziwnie zachowująca się kobieta, najprawdopodobniej pijana. Strażnicy przyjechali na miejsce zgłoszenia. Okazało się, jak wynika z wypowiedzi kobiety, że została zgwałcona przez nieznanego mężczyznę.

Straż Miejska z VI Oddziału Terenowego podczas patrolowania Targówka dostała zgłoszenie, aby sprawdzić, co wydarzyło się w Parku Bródnowskim, ponieważ ktoś zgłosił, że widzi dziwnie zachowującą się kobietę. – Na miejscu funkcjonariusze zastali starszą kobietę, która zgłosiła zdarzenie i wskazała na jedną z ławek. Siedziała na niej zapłakana i przestraszona czterdziestolatka – można przeczytać w komunikacie straży miejskiej.

Strażnicy natychmiast podeszli do poszkodowanej i okryli ją kocem termicznym. Gdy zapytali, co się wydarzyło, kobieta odparła, że boli ją podbrzusze. Twierdziła także, że została zgwałcona przez nieznajomego mężczyznę. Na podstawie opisu poszkodowanej został stworzony rysopis podejrzanego. Na miejsce zostali wezwani także ratownicy pogotowia, którzy zajęli się pokrzywdzoną kobietą. Została powiadomiona też policja. W tej chwili wszystkie możliwości popełnienia przestępstwa są przez organy ścigania wyjaśniane.

REKLAMA