Hit internetu – aniołek PiS na opłatkowym spotkaniu radnych!

W Zielonej Górze zebrali się radni, aby podzielić się bożonarodzeniowym opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Spotkanie jakich wiele z tej okazji, jednak o jego wyjątkowość zadbała radna PiS Eleonora Szymkowiak.

Dzięki jej anielskiej kreacji wszyscy mówią o zielonogórskim opłatku, a internet żywo i radośnie komentuje obecność wyjątkowego aniołka. I niestety zazwyczaj negatywnie oceniając „wyskok” kontrowersyjnej Szymkowiak.

Do stroju radnej PiS odniósł się w mediach społecznościowych m.in. poseł PO Krzysztof Brejza, który oceniając sytuację słusznie zauważył: – Wyraz twarzy taki nieanielski. Zacięty. Aspirując do bycia aniołem warto się uśmiechnąć

Spotkanie wigilijne radnych w Zielonej Górze.Aniołkiem – radna #PiSTylko wyraz twarzy taki nieanielski. Zacięty. Aspirując do bycia aniołem warto się uśmiechnąć 😊🙈😇 🔁podajcie dalej!Za: Twitter @beata_ka

Opublikowany przez Krzysztof Brejza Środa, 20 grudnia 2017

Eleonora Szymkowiak najwyraźniej upodobała sobie anielski strój, który chętnie zakłada w okresie świąteczno-karnawałowym na służbowe spotkania. W styczniu zeszłego roku  podczas sesji Rady Miasta występowała w skrzydłach, a nad jej głową świeciły lampki zamontowane na wianuszku, który zapewne przedstawiać miał anielską aureolę.

Czytaj także:  PO żąda dymisji wicepremiera Kaczyńskiego