Do 19 kwietnia pracownicy sieci Biedronka mają otrzymać dodatek w postaci świątecznego 2100+. Jest to forma tak zwanej nagrody rocznej, przyznawanej w oparciu o wyniki sprzedażowe w ostatnich miesiącach.

Według informacji przekazanych w mediach, pracownicy zatrudnieni na pełny etat mogą liczyć na jednorazową nagrodę w wysokości 2100 złotych brutto, czyli 1530 złotych netto. Co ważne, otrzymają je wszyscy pracownicy, poza kadrą menedżerską. Dodatek sięgnie także osób pracujących w niepełnym wymiarze, jednak w ich przypadku środki będą proporcjonalnie niższe.

Oprócz umowy o pracę, warunkiem do otrzymania premii jest posiadanie rocznego doświadczenia pracy w Biedronce (zatrudnienie nie później, niż 3 kwietnia 2018 roku), a także łączny okres absencji w pracy nieprzekraczający 180 dni w 2018 roku. Dodatkowo nagroda nie wpłynie na konto pracowników, którzy przez właścicieli zostali ocenieni za nie do końca efektywnych i tych, którzy jak dotąd nie spełnili oczekiwań.

W tym roku pracownicy dyskontu mogą liczyć na wyższe nagrody, niż w ubiegłym roku o 5%. Środki na kontach bankowych mają pojawić się jeszcze przed Wielkanocą.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę