Hołdys nie zostawia suchej nitki na TVN24! Chwalą mądrość Kaczyńskiego, a ośmieszają lidera PO!

Słynny muzyk rockowy Zbigniew Hołdys ostro skrytykował stację TVN24 za sposób, w jaki skomentowała ona dwa wydarzenia: konwencję programową Koalicji Obywatelskiej i przemówienie lidera PO Grzegorza Schetyny, a z drugiej strony przedstawienie przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego „jedynek” w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Hołdys podkreślił, że wystąpienie Schetyny, podczas którego szef Platformy przedstawił sześć punktów programu Koalicji Obywatelskiej, które będą realizowane po wygranych wyborach parlamentarnych, zostało w TVN24 przedstawione jako „niekonkretne i zagmatwane”.

Czytaj także:  Pietrzak o warszawiakach: Potomkowie ludzi Bieruta i Jaruzelskiego. To właśnie jest elektorat Trzaskowskiego

W zupełnie innym tonie stacja zrelacjonowała przedstawienie przez Kaczyńskiego 41 polityków, którzy wystartują z pierwszych miejsc z list wyborczych PiS. „Chwilę po ogłoszeniu »jedynek« przez Kaczyńskiego w TVN24 mówiono o jego mądrości i solidnej pozycji Macierewicza”, zauważył Hołdys.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.