Hołdys o aktorach występujących w telewizji publicznej: Mają w du**e niszczenie Polski i ludzi przez kłamliwą TVP

Znany muzyk Zbigniew Hołdys skrytykował w mediach społecznościowych aktorów grających w serialach Telewizji Polskiej kierowanej przez Jacka Kurskiego. Artysta zarzucił TVP niszczenie Polski i zaszczuwanie marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego.

„Lista nazwisk aktorów, którzy mają w du**e niszczenie Polski i ludzi przez kłamliwą TVP i garną się do grania tam choćby w najpodlejszych serialach dla kasy, zasmuciłaby dzielnych aktorów stanu wojennego, którzy woleli być na bezrobociu, niż przekroczyć próg Woronicza”, napisał na Twitterze Hołdys.

Czytaj także:  Kibice chcą, by Bosak został prezydentem!

Były lider zespołu Perfect odniósł się też do ataków prorządowych mediów, w tym głównie telewizji publicznej, na marszałka Senatu, który w ocenie Hołdysa jest politykiem wyjątkowym.

„Pan prof. Grodzki powinien być pod ochroną. To ginący gatunek. Klasa, mądrość, bystrość umysłu, odwaga, honor – rzeczy dziś rzadko spotykane. W polityce wręcz nieobecne”, stwierdził Zbigniew Hołdys.

Czytaj także:  „Nie da się udawać, że tego nie ma”. Na Podlasiu powstaje Centrum Disco Polo

„Senatorowie RP powinni przejrzeć historię zaszczuwania ks. Jerzego Popiełuszki i sprawdzać, czy ktoś im nie podrzuci plików pedofilskich, narkotyków, nie wynajmie dziwek na ich nazwisko. Ziobro, Brudziński, Morawiecki i Kurski to pojętni uczniowie”, przestrzegł muzyk, odnosząc się do zarzucania Grodzkiemu przez TVP, na podstawie anonimowych donosów, przyjmowania łapówek.

Komentarze