Znany muzyk Zbigniew Hołdys skrytykował w mediach społecznościowych aktorów grających w serialach Telewizji Polskiej kierowanej przez Jacka Kurskiego. Artysta zarzucił TVP niszczenie Polski i zaszczuwanie marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego.

„Lista nazwisk aktorów, którzy mają w du**e niszczenie Polski i ludzi przez kłamliwą TVP i garną się do grania tam choćby w najpodlejszych serialach dla kasy, zasmuciłaby dzielnych aktorów stanu wojennego, którzy woleli być na bezrobociu, niż przekroczyć próg Woronicza”, napisał na Twitterze Hołdys.

Były lider zespołu Perfect odniósł się też do ataków prorządowych mediów, w tym głównie telewizji publicznej, na marszałka Senatu, który w ocenie Hołdysa jest politykiem wyjątkowym.

„Pan prof. Grodzki powinien być pod ochroną. To ginący gatunek. Klasa, mądrość, bystrość umysłu, odwaga, honor – rzeczy dziś rzadko spotykane. W polityce wręcz nieobecne”, stwierdził Zbigniew Hołdys.

„Senatorowie RP powinni przejrzeć historię zaszczuwania ks. Jerzego Popiełuszki i sprawdzać, czy ktoś im nie podrzuci plików pedofilskich, narkotyków, nie wynajmie dziwek na ich nazwisko. Ziobro, Brudziński, Morawiecki i Kurski to pojętni uczniowie”, przestrzegł muzyk, odnosząc się do zarzucania Grodzkiemu przez TVP, na podstawie anonimowych donosów, przyjmowania łapówek.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę