Fot.: YouTube.com

Zbigniew Hołdys skomentował w mediach społecznościowych piątkowy wpis na Twitterze wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego.

Polityk PiS skrytykował liderkę białoruskiej opozycji Swietłanę Cichanouską, która podczas pobytu w Warszawie rozmawiała  nie tylko z przedstawicielami władz, ale także spotkała się z wiceprzewodniczącym PO i prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim.

„Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie, a my popierajmy taką białoruską opozycję, która nie staje po stronie naszych przeciwników”, napisał Terlecki na Twitterze.

Wpis ten wywołał oburzenie wśród internautów, zaś politycy opozycji domagali się zdymisjonowania Terleckiego z pełnionej funkcji. Sprawę skomentował również Hołdys, nazywając wicemarszałka Sejmu „kanalią”.

„Ja tylko przypomnę, że przez ostatnie kilkanaście miesięcy ludzie mediów ulegli demencji, wybaczyli Terleckiemu krańcowe chamstwo i bandycki sposób prowadzenia obrad, on przestał im pokazywać plecki, więc zaczęli mówić, iż jest całkiem fajny. No to macie jego fajność. To kanalia”, oświadczył muzyk na Twitterze.

W kolejnym wpisie dodał, że „może i ojciec Terleckiego był kanalią i kapusiem, toteż syna ma godnego”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat