Horała o kandydowaniu Hołowni na prezydenta: Kolejny produkt fabryki, z której wyszli już Biedroń, Petru i Palikot!

Znany dziennikarz Szymon Hołownia ma w ten weekend ogłosić, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta RP. Poseł PiS Marcin Horała ocenił, że prezenter znany z popularnego programu TVN „Mam Talent” jest kolejnym produktem fabryki, która wyprodukowała już wcześniej Biedronia, Petru i Palikota.

Szymon Hołownia zorganizował w Gdańsku wydarzenie „Dlaczego i po co”, na którym, według nieoficjalnych informacji Onetu, ma zamiar ogłosić, że właśnie startuje jego kampania prezydencka. Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę, a zapisywać się na nie można przez stronę internetową.

Czytaj także:  Poseł Czarnek z PiS: Europosłowie PO i Lewicy dopuścili się zdrady Polski

Marcin Horała odnosząc się do planów planów prezentera, powiedział w TVP1 , że cała ta sytuacja przypomina mu kariery kilku wcześniejszych polityków, takich jak Janusz Palikot, Ryszard Petru czy Robert Biedroń.

Czytaj także:  Hołownia zbiera śmieci. Podczas godzinnego spaceru po lesie znalazł ponad 50 kg odpadów

– Mam nadzieję, że coraz więcej Polaków będzie wiedziało, że to jest nieświeży, odgrzewany, przemielony kotlet, obsypany nową panierką, na nowo opakowany i sprzedawany po raz piąty – wypunktował parlamentarzysta.

Poseł PiS wyznał, że liczy na to, iż jeszcze mniej osób niż poprzednio nabierze się na nowego gracza na scenie politycznej, za jakiego chce uchodzić dziennikarz.

Czytaj także:  Rydzyk będzie bronił praw chrześcijan. Dostanie miliony od Ministerstwa Sprawiedliwości

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.