Horała o kandydowaniu Hołowni na prezydenta: Kolejny produkt fabryki, z której wyszli już Biedroń, Petru i Palikot!

Znany dziennikarz Szymon Hołownia ma w ten weekend ogłosić, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta RP. Poseł PiS Marcin Horała ocenił, że prezenter znany z popularnego programu TVN „Mam Talent” jest kolejnym produktem fabryki, która wyprodukowała już wcześniej Biedronia, Petru i Palikota.

   

Szymon Hołownia zorganizował w Gdańsku wydarzenie „Dlaczego i po co”, na którym, według nieoficjalnych informacji Onetu, ma zamiar ogłosić, że właśnie startuje jego kampania prezydencka. Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę, a zapisywać się na nie można przez stronę internetową.

   

Marcin Horała odnosząc się do planów planów prezentera, powiedział w TVP1 , że cała ta sytuacja przypomina mu kariery kilku wcześniejszych polityków, takich jak Janusz Palikot, Ryszard Petru czy Robert Biedroń.

– Mam nadzieję, że coraz więcej Polaków będzie wiedziało, że to jest nieświeży, odgrzewany, przemielony kotlet, obsypany nową panierką, na nowo opakowany i sprzedawany po raz piąty – wypunktował parlamentarzysta.

Poseł PiS wyznał, że liczy na to, iż jeszcze mniej osób niż poprzednio nabierze się na nowego gracza na scenie politycznej, za jakiego chce uchodzić dziennikarz.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News