Kościan. 2,5-latek przygnieciony widlakiem. Chłopiec nie przeżył
fot. Pixabay

Koszmarny wypadek w małej miejscowości pod Kościanem! W incydencie zginął malutki chłopczyk, który został przygnieciony przez wózek widłowy. Dziecko było reanimowane, ale nie udało się go uratować. Sprawą zajmują się teraz policjanci. Według wstępnych ustaleń wózkiem widłowym miał kierować ojciec chłopca.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 maja, w miejscowości Wydorowo, znajdującej się w woj. wielkopolskim – obok Kościana. Ok. godz. 12:30 na jednej z tamtejszych posesji doszło do tragicznego wypadku. 2,5-letni chłopczyk został przygnieciony przez wózek widłowy.

Tragedia w Wydorowie pod Kościanem! Nie żyje 2,5-letni chłopiec. Dziecko zostało przygniecione przez wózek widłowy

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – podaje „Super Express”. Medycy próbowali ratować życie malca, jednak reanimacja się nie udała – obrażenia 2,5-latka były zbyt rozległe. Lekarz stwierdził zgon chłopca.

Wstępne ustalenia sugerują, iż był to nieszczęśliwy wypadek. Wózkiem widłowym, którym przygnieciony został chłopiec, kierował jego ojciec. Jak dowiedziała się „Wirtualna Polska” – kontrola stanu trzeźwości wykazała, iż w momencie zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności będą dopiero wyjaśniane.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kościanie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę