Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi posłanka PiS Krystyna Pawłowicz opublikowała w mediach społecznościowych ostrzeżenie dla samorządowców, w tym marszałków województw, z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Parlamentarzystka, nie przebierając w słowach, odniosła się do nagłaśnianych przez polityków PiS w kampanii samorządowej informacji o tym, że w tych województwach, których marszałkowie są z PSL, są źle wydatkowane pieniądze z Unii Europejskiej.

„Marszałkowie województw z PSL! IDZIEMY TEŻ PO WAS ! Za to, że gracie interesami regionalnymi PRZECIWKO Polsce, przeciwko lokalnym wspólnotom. Zacofanie wielu regionów i niewykorzystanie milionów euro to wasza, lenie, wina. Ale już koniec z tym, idzie Polska!”, napisała Pawłowicz na Twitterze.

Politycy PSL nie pozostali dłużni i posłanka PiS szybko doczekała się odpowiedzi. „Wężykiem Krysia, wężykiem”, odpisali ludowcy, co nie spodobało się niektórym użytkownikom Twittera. „POkazaliście »poziom«- gleby! Żenada!”, skomentowała odpowiedź polityków PSL Monika Szulżyk. „Pajace!”, napisał pod wpisem ludowców do słów Krystyny Pawłowicz użytkownik Gregory z Podlasia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę