REKLAMA

Krzysztof Jackowski
fot. YouTube

Najsłynniejszy polski jasnowidz powraca z kolejną porcją intrygujących informacji na temat przyszłości. Krzysztof Jackowski zajął się tematem mundialu. Twierdzi, że w Katarze będą miały miejsce historyczne chwile. Czy będą w tym mieli swój udział Biało-Czerwoni? „Super Express” zapytał profetę m.in. o to, jak poradzi sobie polska reprezentacja.

REKLAMA

Odliczamy dni do startu wielkiego święta sportu. 20 listopada będzie miał miejsce pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Zetrą się ze sobą najlepsze drużyny z całego świata. W tym elitarnym gronie jest także Polska, która zagra z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną z Leo Messim na czele.

Zapewne polscy kibice życzyliby sobie, aby Biało-Czerwoni powtórzyli chociaż scenariusz z Euro 2016, kiedy narodowa drużyna dotarła aż do ćwierćfinały rozgrywek, przegrywając z Portugalią w rzutach karnych.

REKLAMA

Jak poradzi sobie polska reprezentacja na mundialu w Katarze! Jackowski ujawnił swoje przeczucia

„Super Express” zapytał Krzysztofa Jackowskiego, czy nasza drużyna ma szansę na sukces. Z bolesną szczerością jasnowidz odpowiedział, że… „nie wie”. Później jednak dodał:

„Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także. Zatrzymam się tylko na tej części poczucia, co teraz powiem.”

Następnie rozwinął wątek, gasząc oczekiwania polskich kibiców. Historyczność mundialu nie będzie opierała się na wynikach Biało-Czerwonych.

REKLAMA

„Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad” – podsumował Jackowski, cytowany przez „SE”.

Można przypuszczać, że jasnowidz z Człuchowa wie już, kto zwycięży w Mistrzostwach Świata w Katarze. Wnioskując z jego słów, może to nie być żaden z faworytów!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA