Jadł na żywo trujące robaki, aby zyskać popularność! Znaleziono go martwego przed komputerem

Wideoblogger chcąc zainteresować jeszcze bardziej swoją osobą internatów postanowił transmitować oryginalną, ale też niebezpieczną konsumpcję. 35-letni Sun zamieszkały w Hefei w Chinach pokazał jak spożywa trujące stonogi i gekony. Wszystko popijał alkoholem. Niestety projekt mający popularyzować jego osobę zakończył się tragicznie. Mężczyznę znaleziono martwego przed komputerem.

Daily Mail informuje, że Sun miał swój własny i niezwykle popularny kanał na DouYu (jedna z największych stron streamingowych na terenie Chin). Mało mu jednak był tego, że jego profil miał aż 15 tys. fanów. Postanowił zwiększyć wynik płacąc jednak za to najwyższą cenę.

Czytaj także:  W kraju Kim Dzong Una nie znają litości! Brutalna egzekucja!

Wideoblogger zasiadł przed kamerą i kręcił przygotowanym do tego projektu kołem. Ułożone były na nim produkty żywnościowe, ale też robaki i napoje. To co wskazała strzałka, to zjadał. Skonsumował więc gekony, pareczniki, robaki i jajka. Wszystko popijał natomiast piwem, octem i destylowanym alkoholem.

W pewnym momencie zniknął jednak z ekranu. Gdy partnerka mężczyzny zaniepokojona brakiem komunikacji z nim weszła do jego mieszkania, odkryła tragiczną prawdę. Komputer wciąż był włączony z transmisją live, ale 35-latek nie dawał już oznak życia. Zgon potwierdziły służby ratunkowe. Z sieci usunięto nagranie, a policja rozpoczęła dochodzenie.

Czytaj także:  Przyjaciółki zginęły chwilę po opublikowaniu tej fotografii

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.