Ubrania jak nowe!
YouTube | Kate Salazar

Po pewnym czasie wszystkie ubrania, nawet te wykonane z najlepszych materiałów, ulegają procesowi niszczenia. Kolory nie są już takie żywe jak wcześniej, a sam materiał wygląda na znoszony, co nie jest zbyt estetyczne. Istnieje jednak pewien, dość zaskakujący, a zarazem bardzo prosty sposób, który pomoże przywrócić dawny blask naszych ubrań! Sami zobaczcie.

Mało kto zna ten sposób!

W przywróceniu świeżości naszym ubraniom, idealnie sprawdzi się piwo! Wystarczy, że przygotujemy płukankę, w której namoczymy nasze ubrania. W tym celu piwo mieszamy z wodą w proporcji 1:1, najlepiej w dużej misce. Do tak przygotowanego roztworu wkładamy poszarzałe ubrania i zostawiamy je na kilka godzin.

Ubrania jak nowe!

Po tym czasie ubrania dokładnie płuczemy, aby wypłukać z nich zapach piwa. Takie płukanie możemy wykonać w wodzie z dodatkiem płynu zapachowego. Następnie pierzemy ubrania w pralce, ustawiając odpowiedni program. Dzięki temu sposobowi nasze ubrania będą wyglądać o wiele lepiej, a my nie wydamy ogromnym kwot, na chemiczne odświeżacze do ubrań. Przekonajcie się sami!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!