Coraz więcej osób musi pracować zdalnie. Jak pogodzić pracę z domowymi zajęciami i nie zwariować? W dużej mierze to kwestia nastawienia psychicznego i wiary, że jeszcze trochę i w końcu wrócimy do normalności.

Scenariusz w którym musimy wykonywać pracę w domu nie jest komedią a raczej dramatem tysięcy polskich rodzin. Niestety czasy takie a nie inne i musimy to zaakceptować. Praca w domu może przynieść szereg korzyści, dzięki którym możemy pozostać bardziej produktywni. Nie wiesz jakie?

Praca w domu wymaga dobrej organizacji czasu. Mentorka kobiet Magdalena Linke-Koszek wyjaśniała jak odnaleźć się w pracy zdalnej. Jej zdaniem warto ubrać się jak do normalnej pracy, zjeść śniadanie i przygotować sobie miejsce pracy.

Jeśli nie chcesz, to w końcu jesteś u siebie w domu, a to oznacza, że możesz pracować w ulubionych dresach, choćby w łóżku. Możesz nawet włączyć telewizor, radio aby nie czuć się samotnie. Nie musisz szykować się, martwić o fryzurę i makijaż.

Standardowy czas pracy to osiem godzin, ale w domu możesz być bardziej wydajna, i zrobić wiele rzeczy szybciej. Dodatkowo nie musisz tracić czasu na dojazdy do pracy. Oszczędzasz przez to mnóstwo czasu i pieniędzy… staraj się widzieć zalety!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!