Chcesz wziąć kredyt? Zrób to bez wychodzenia z domu!

Kredyt przez internet to teraz najszybsza i najwygodniejsza forma zaciągania kredytu. Banki zaczęły udzielać swoim klientom kredytów bez wychodzenia z domu.

Kredyt przez internet bez wychodzenia z domu

Co to jest kredyt online? Można powiedzieć, że nie różni się niczym od zwykłego kredytu gotówkowego. Kredytobiorca nadal podpisuje umowę z bankiem, a kredyt online ma ustalony poziom oprocentowania i prowizji – spłacany jest także w ratach miesięcznych. Jedyne, czym różni się od standardowej oferty kredytowej, to proces kredytowy, który został mocno uproszczony.

Kredyt przez internet jest zatem kredytem gotówkowym dostępnym w całości online. Aby pożyczyć pieniądze nie musimy już udawać się do banku lub najbliższej placówki. Kredyt można załatwić nawet w kilka minut przez internet. To o wiele krócej niż sam dojazd do oddziału danego banku.

Kredyt online bez formalności

Wzięcie kredytu online z założenia powinno przebiegać w zupełności przez internet. Najlepsze oferty rzeczywiście dają możliwość zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu. Wniosek należy wypełnić na specjalnej stronie internetowej oraz dołączyć do niego najczęściej zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach. Czasami wystarczy sam wyciąg z rachunku bankowego, na którym bank będzie mógł sprawdzić przychody klienta.

Po popranym załączeniu dokumentów wypłacenie kredytu online nastąpi nawet w kilka minut. To, co zadecyduje czy proces rzeczywiście zakończy się w całości online jest podpisanie umowy kredytowej. W większości przypadków dokumenty do podpisania przywiezie kurier. W najgorszym wypadku trzeba będzie odwiedzić oddział, żeby złożyć podpis. Najwygodniejsza i najszybszą formą będzie przelew weryfikacyjny z rachunku osobistego kredytobiorcy – kwota przelewu zostanie później mu zwrócona.

Jaki kredyt gotówkowy wybrać?

W wyborze kredytu online pomogą przygotowane porównywarki na stronie: https://kredytol.pl. To świetny sposób na wybranie najtańszego kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. W porównaniu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do stwierdzenia, czy rzeczywiście warto wziąć kredyt gotówkowy w danej instytucji.