Nie lubisz kupować gotowego zmielonego mięsa? Wolisz zrobić to sam? Problem w tym, że nie masz maszynki do mielenia? To żaden problem. Sprawdź jak można to zrobić inaczej!

Jest kilka metod, dzięki którym nie będziesz musiał używać maszynki do mielenia mięsa. W ten sposób bez problemu przygotujesz samodzielnie od początku do końca ulubiony tatar, kotlety mielone, spaghetti albo inne danie z wykorzystaniem mielonego mięsa

Najprościej jest posiekać mięso ostrym nożem. Tak właśnie robią szefowie kuchni. Wówczas mięso ma wyjątkową strukturę, w przeciwieństwie do zmielonego mięsa. Jak informuje gazeta.pl warto wyposażyć się w dużą deskę.

Inną metodą na zmielenie mięsa jest użycie blendera. Będzie to trwało znacznie krócej a efekt prawie ten sam, co z użyciem maszynki do mielenia. Co więcej, można tam umieścić od razu cebulę i czosnek, które później tylko wystarczy ugnieść w masę. Ten sposób, pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć zmywania wielu naczyń.

Najprostszym mimo wszystko sposobem jest kupienie mięsa już zmielonego, lub poproszenie w mięsnym o zmielenie na miejscu. Prosto, szybko i wygodnie!

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna