Fot.Twitter.com/MarcinTyc Screenshot

Jarosław Jakimowicz w czwartkowym programie Michała Rachonia „#Jedziemy”  w TVP Info skomentował słowa Donalda Tuska z wywiadu dla Onetu. Lider PO zapowiedział, że opozycja jest w stanie wygrać najbliższe wybory parlamentarne.

– Nie wróciłem tu po stanowiska, miałem niezłą pozycję w Europie. Uważam, że najbliższe wybory mogą być wygrane i zależy to od sprytu i determinacji opozycji, a nie od jakichś czarów-marów, że teraz znajdziemy złoty klucz do umysłów i serc milionów Polaków – powiedział Tusk.

Jakimowicz stwierdził w odpowiedzi, że „rudy, wredny Tusk” oszuka polskich patriotów.

– Proszę państwa, wy się śmiejecie do tego, co usłyszeliście, a to się dzieje na naszych oczach. To tak jakby przyszedł złodziej i powiedział: „zaraz was okradnę i ogołocę ze wszystkiego”. I śmiejąc się w oczy, mówi to osobie, którą chce skrzywdzić. To coś niebywałego. Ten rudy, wredny Tusk mówi właśnie, że was oszwabi. Oszuka nas patriotów, nas Polaków. On to mówi po prostu w oczy, śmiejąc się. Ludzie, przecież to jest jakiś koniec świata! Jak tak może być? To nie jest zabawne – mówił w telewizji publicznej pisowski celebryta.

– Przecież to jest w żywe oczy próbowanie oszukiwać nas patriotów, Polaków i po prostu robić sobie z nas drwinę. Nie do serca waszego dojdę. Ja was oszukam. Pamiętajcie: rude to wredne! Rude to wredne! Niestety – podkreślił Jakimowicz.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę