„Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej polskiej rodziny”. Takiego uderzenia w PiS w tej kampanii jeszcze nie było! (WIDEO)

   

Koalicja Obywatelska opublikowała zaskakujący spot wyborczy. O ile nietrudno przewidzieć, że będzie uderzać w nim w PiS, to jednak pierwsze sekundy filmu mogą być dużą niespodzianką, ponieważ zaczyna się on od podziękowań za 500 plus.

– Chcielibyśmy z żoną i dziećmi podziękować za 500 plus. Dziękujemy – słyszymy w spocie KO. Na filmie widać rodziców z dwójką dzieci i seniorem, którzy siedzą przy stole i zwracają się do premiera Morawieckiego z pretensjami.

   

Mówią, że pomimo 500 plus nie żyje im się lepiej, bo wszystko drożeje, do lekarzy są długie kolejki, a w aptekach nie ma leków. Wypominają też Mateuszowi Morawieckiemu i jego rządowi afery z premiami i przelotami państwowymi samolotami.

W spocie pojawia się również krytyka adresowana do autorów reformy edukacji, przez których zajęcia w szkołach trwają do późna i rodzice prawie nie widują swoich dzieci.

   

Pod koniec filmu rodzina deklaruje: – My na taką Polskę już nie chcemy głosować.

Film Koalicji Obywatelskiej udostępnił na swoim Twitterze Roman Giertych. W jego ocenie spot jest „najmocniejszym uderzeniem tej kampanii”. Z kolei Grzegorz Schetyna upublicznił spot ze specjalną dedykacją dla prezesa PiS. „Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej polskiej rodziny”, napisał lider PO na Twitterze.

Udostępnij:
     

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę