„Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej polskiej rodziny”. Takiego uderzenia w PiS w tej kampanii jeszcze nie było! (WIDEO)

Koalicja Obywatelska opublikowała zaskakujący spot wyborczy. O ile nietrudno przewidzieć, że będzie uderzać w nim w PiS, to jednak pierwsze sekundy filmu mogą być dużą niespodzianką, ponieważ zaczyna się on od podziękowań za 500 plus.

   

– Chcielibyśmy z żoną i dziećmi podziękować za 500 plus. Dziękujemy – słyszymy w spocie KO. Na filmie widać rodziców z dwójką dzieci i seniorem, którzy siedzą przy stole i zwracają się do premiera Morawieckiego z pretensjami.

Mówią, że pomimo 500 plus nie żyje im się lepiej, bo wszystko drożeje, do lekarzy są długie kolejki, a w aptekach nie ma leków. Wypominają też Mateuszowi Morawieckiemu i jego rządowi afery z premiami i przelotami państwowymi samolotami.

   

W spocie pojawia się również krytyka adresowana do autorów reformy edukacji, przez których zajęcia w szkołach trwają do późna i rodzice prawie nie widują swoich dzieci.

Pod koniec filmu rodzina deklaruje: – My na taką Polskę już nie chcemy głosować.

   

Film Koalicji Obywatelskiej udostępnił na swoim Twitterze Roman Giertych. W jego ocenie spot jest „najmocniejszym uderzeniem tej kampanii”. Z kolei Grzegorz Schetyna upublicznił spot ze specjalną dedykacją dla prezesa PiS. „Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej polskiej rodziny”, napisał lider PO na Twitterze.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News