Jarosław Kaczyński swoją trzynastą emeryturę przekazał na cele charytatywne! Pieniądze wpłynęły na konto…

Prezes PiS dotrzymał słowa i swoją trzynastą emeryturę, czyli dokładnie 888,25 zł, przekazał na cele dobroczynne. Jak informuje Radio Zielona Góra, pieniądze od Jarosława Kaczyńskiego zasiliły konto stowarzyszenia Dalej Razem, które zajmuje się osobami z autyzmem.

   

Portal Radia Zielona Góra ujawnia, że kilka tygodni temu jeden z rodziców napisał maila do biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o wpłatę trzynastej emerytury na stowarzyszenie Dalej Razem, opiekującego się osobami z autyzmem. Pan Jerzy poinformował w swojej wiadomości, że jest członkiem tego stowarzyszenia, a jego syn podopiecznym. Jego mail był reakcją na zapowiedź Jarosława Kaczyńskiego, że przekaże swoje trzynaste świadczenie na cele charytatywne.

Zobacz także:  Niedzielski: Brytyjska mutacja koronawirusa jest w Polsce od grudnia

Mężczyzna przyznaje, że kiedy wysyłał prośbę do prezesa PiS, nie spodziewał się reakcji ze strony byłego premiera i pozytywnej odpowiedzi. – No powiem, bardzo wielkie zdziwienie, zaskoczenie. Wręcz powiem, nawet w tej chwili łzy mi się na oczy cisną – mówi pan Jerzy i dodaje, iż jest to tym bardziej zaszczyt, że organizacji potrzebujących wsparcia jest bardzo dużo i trudne jest dokonanie wyboru, której pomóc.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News