Beata Kozidrak
Fot. Damian Maliszewski Twitter

Uczestnicy koncertu Beaty Kozidrak zaczęli wykrzykiwać spod sceny wulgarne hasła skierowane w Prawo i Sprawiedliwość. Brak reakcji wokalistki mógł świadczyć o tym, że nie miała nic przeciwko temu. TVP szybko zareagowało na to wydarzenie.

Do sytuacji doszło podczas jednego z koncertów Beaty Kozidrak Warszawie, gdzie setki uczestników zaczęło wyrażać swoją dezaprobatę wobec PiS-u. – Na koncercie Beaty Kozidrak w Warszawie cała sala krzyczała „j***ć PiS” – czytamy w opisie jednego z tiktokowych nagrań.

Wokalistka nie zamierzała przerywać skandującemu tłumowi, a jej gesty i ogólna postawa wskazywały na to, że nie miała nic przeciwko takiemu zachowaniu. – Niech żyje stolica! – mówiła ze sceny. – To było fajne, aż nóżka chodziła – dodała.

Portal TVP Info postanowił opisać całe zdarzenie, jak również reakcję Beaty Kozidrak. – Artystka nie pozostała obojętna, okazywała wyraźną satysfakcję – czytamy na stronie TVP Info.

– Piosenkarka niedawno była bohaterką relacji medialnych dzięki temu, że została przyłapana na prowadzeniu pojazdu w stanie upojenia alkoholowego – a potem zaskakująco łagodnie potraktowana w tej sprawie przed sąd. Tym razem znów postanowiła zaszokować – pisze TVP Info.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę