Jechał na hulajnodze, zderzył się z rowerem. Jego stan jest poważny!

REKLAMA

Na Alejach Jerozolimskich w centrum Warszawy doszło do groźnego zderzenia mężczyzny poruszającego się na hulajnodze z rowerzystą. Jedna osoba została ciężko ranna, wskutek czego musiała zostać zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 8:00. Mężczyzna jadący prywatną hulajnogą elektryczną poruszał się w stronę Pruszkowa, zaś rowerzysta jechał w przeciwnym kierunku. Czołowe zderzenie obu uczestników ruchu było na tyle mocne, że kierowca hulajnogi upadając doznał poważnego urazu głowy. W jego wyniku rower został uszkodzony, zaś na chodniku widoczny jest ślad dużej ilości krwi.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna jadący na hulajnodze nie miał założonego kasku na głowie, zaś rowerzysta był w niego wyposażony. Jego obrażenia są znacznie mniejsze – w wyniku upadku doznał jedynie urazu nosa. Nie była konieczna jego hospitalizacja, wystarczyło jedynie miejscowe badanie przez służby ratunkowe na miejscu zdarzenia.

REKLAMA

Pierwsze kroki w celu wyjaśnienia, jak doszło do zderzenia, sugerują, że na drodze, na której doszło do wypadku znajduje się mur obrośnięty bluszczem. Z tego powodu obaj mężczyźni mogli się nie zauważyć. Nad sprawą pracuje już policja, która zbierze ślady i zabezpieczy monitoring z pobliskiej firmy.

Podziel się: