REKLAMA

Samochód
Fot. Policja Lublin

Kamery monitoringu zarejestrowały uszkodzony pojazd, który poruszał się po ulicach Lublina. Jak się okazało, samochód prowadziła pijana 39-latka. Policjanci udostępnili wideo z tego zdarzenia w Internecie.

REKLAMA

Na opublikowanym przez mundurowych w ostatni wtorek nagraniu widać, jak 39-letnia kierująca uszkodziła swój pojazd, którym się poruszała. Do całego zdarzenia doszło w godzinach nocnych z soboty na niedzielę.

– Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca miasta, który poinformował, że na ul. Jana Pawła II, osobową toyotą podróżuje kobieta, której styl jazdy wskazuje, że może być nietrzeźwa. Dodatkowo auto kierującej miało widoczne uszkodzenia, w tym urwany zderzak, który w trakcie jazdy ciągnęła po drodze – napisano.

REKLAMA

Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce. Kobieta znajdowała się przed jednym z lokali na ulicy Jana Pawła II i jak się okazało, była nietrzeźwa. Badanie wykazało, że miała 2,3 promila alkoholu w organizmie.

– Oświadczyła, że do Lubina przyjechała z Legnicy, gdzie piła alkohol na urodzinach teściów. Następnie wsiadła za kierownicę swojego samochodu. Nie wiedziała nawet, że znalazła się w Lubinie. Nie pamiętała również w jakich okolicznościach doszło do uszkodzenia jej pojazdu – wyjaśniono.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA