Jerzy Owsiak w szpitalu. Korzystał ze sprzętu zakupionego dzięki WOŚP

W Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. A. Grucy w Otwocku Jerzy Owsiak nie pojawił się jako szef WOŚP lecz jako pacjent.

Co było powodem hospitalizacji? Owsiak tłumaczył na profilu FB: – Cztery miesiące bólu i przyszedł czas, kiedy trzeba było rozwiązać problem. Chodzi o osobisty ból, w osobistym kolanie. W jednym już miałem robioną artroskopię, ale kiedy drugie zawyło, to wiecie jak to jest – człowiek robi wszystko, żeby temat odłożyć, bo może przejdzie, bo może masaż lub jakaś terapia pomogą. A potem trudno było wpasować się w termin przy takiej ilości zająć. Ale mam to już za sobą. Prosto z trzeciego dnia zakupów sprzętu medycznego pomknąłem do szpitala, aby następnego dnia rano
poddać się zabiegowi operacyjnemu.

Czytaj także:  Poseł Czarnek z PiS: Małżonkowie, którzy razem się modlą, nie rozwodzą się

Ojciec Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z dumą opowiedział też o tym, że miał okazję korzystać ze sprzętu zakupionego kiedyś w ramach Krajowego Programu Leczenia Wad Ubytkowych i Wydłużenia Kończyn u Dzieci. Stwierdził: – Kiedy wręczaliśmy sprzęt, nawet przez moment nie pomyślałem, że ja także będę z niego korzystał. Leżałem na łóżku, które kupiliśmy 10 lat temu, a podobne łóżka cały czas kupujemy dla polskich szpitali.

Czytaj także:  „Kraków nie leży już w Generalnej Guberni”. Ojciec prezydenta Dudy odmówił spotkania z niemieckimi politykami

Na koniec zapowiedział, że przy pomocy najbliższych mu osób czeka go jeszcze szybka rehabilitacja, co nie oznacza, że zaniedbywane będą obowiązki związane z Fundacją WOŚP.

Cztery miesiące bólu.Cztery miesiące bólu i przyszedł czas, kiedy trzeba było rozwiązać problem. Chodzi o osobisty…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Piątek, 24 listopada 2017

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.