Prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył wszystkim Polakom za pośrednictwem mediów społecznościowych życzenia świąteczne. –  Zbliża się Boże Narodzenie, święto Narodzenia Pańskiego, które przynosi ze sobą przede wszystkim radość i nadzieję. Nadzieję na dobrą przyszłość, dobrą przyszłość każdego z nas, każdej rodziny i tej wielkiej rodziny, jaką jest naród – powiedział lider partii rządzącej w nagraniu opublikowanym na serwisie YouTube.

Kaczyński wyraził przekonanie, że Polskę czeka „dobra, a nawet wielka przyszłość”. – Musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i być przede wszystkim razem – podkreślił.

Według wicepremiera w rządzie Mateusza Morawieckiego nadzieja związana z Bożym Narodzeniem jest szczególnie ważna w czasie trwającej pandemii koronawirusa.  – Wierzę, że zbliżający się 2021 rok będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, się zakończy. Że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się – stwierdził w nagraniu.

Kaczyński wyraził również nadzieję, że święta przyniosą Polakom – tak bardzo potrzebną w trudnym czasie walki z COVID-19 – jedność.

– Jestem przekonany, że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, Wszystkim Polakom. Niezależnie od tego, gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią – oznajmił. – Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być. Wierzę, że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną częścią wielkiej, europejskiej rodziny – podsumował swoje życzenia prezes PiS.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!