Joanna Schmidt, która jest od jakiegoś czasu życiową partnerką Ryszarda Petru, najwyraźniej pozazdrościła mu wpadek, z których były szef Nowoczesnej słynie. Posłanka więc postanowiła osobiście popełnić gafę, którą szybko wyłapali internauci.

W dniu wczorajszym swoje 46. urodziny obchodził prezydent Andrzej Duda. Fakt ten nie umknął Joannie Schmidt, która wykorzystując media społecznościowe, złożyła głowie państwa życzenia. I tak jak w wypadku Ryszarda Petru, tak samo można by rzec w wypadku jego przyjaciółki: miało być dobrze, a wyszło jak zwykle!

Pani Schmidt napisała na Twitterze: – Szanowny Panie Prezydencie, zamiast 100 lat życzę Panu tylko tych dwóch, które pozostały do końca kadencji.

Posypały się krytyczne komentarze pod wpisem posłanki, w których internauci, mówiąc delikatnie, powątpiewali w jej inteligencje. Ona sama, czy to dlatego, że zrozumiała swój błąd, czy też dlatego, że według niej internauci nie są na tyle bystrzy, żeby zrozumieć jej intencje, znów zabrała głos: – Teraz bardziej zrozumiale: Szanowny Panie Prezydencie #PAD, 100 lat w zdrowiu, ale już tylko dwóch jako głowy państwa. Z pozdrowieniami.

Szanownemu Panu Prezydentowi pewnie ulżyło, z życzeniami „tylko dwóch lat życia” trudno cieszyć się jedną z ostatnich rocznic urodzin.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę