„Dzięki Państwa zaufaniu Zjednoczona Prawica ponownie uzyskała w Sejmie większość bezwzględną, która pozwala nam na dalsze sprawowanie samodzielnych rządów. Głosując na Prawo i Sprawiedliwość, opowiedzieliście się Państwo za Polską Plus, czyli za naszą rodzimą wersją państwa dobrobytu”, napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście do wyborców tej partii.

Szef partii rządzącej podkreślił, że zagłosowanie na jego formację, a nie na opozycję, było równoznaczne z wyborem dobrobytu i z odrzuceniem „polityki złego rządzenia i niemożności, polityki ciągłego powtarzania, że pieniędzy »nie ma i nie będzie«”.

„Popierając kandydatów z list Prawa i Sprawiedliwości, zagłosowaliście Państwo za Polską godnego życia – solidarną i sprawiedliwą, dbającą o dobro ogółu obywateli. Za Polską kierującą się w polityce wewnętrznej i zagranicznej naszą racją stanu i naszymi interesami”, napisał Kaczyński, nawiązując do realizowanych przez rządy PiS programów, takich jak Rodzina 500+, wyprawka, 13 i 14 emerytura oraz wzrost płacy minimalnej.

„W najbliższych czterech latach czeka nas wiele ciężkiej pracy. Prawo i Sprawiedliwość, rząd Zjednoczonej Prawicy są na nią gotowe. Wiemy, co należy zrobić, by Polakom żyło się coraz lepiej. Mamy dobry program i będziemy go konsekwentnie realizować”, stwierdził prezes PiS.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę