Kaczyński ostrzega przed opozycją: Zabiorą 500 plus, zabiorą wyprawkę i 13. emeryturę! Na ulicach zrobi się niebezpiecznie!

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przemawiał w piątek na konwencji wyborczej w Chełmie. Przekonywał, że jeśli opozycja dojdzie do władzy, to zostaną zlikwidowane programy socjalne wprowadzone przez rządy Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.

– Nie wierzcie, że utrzymają nasze programy. Oni tego nie chcą, a poza tym nie potrafią. Zabiorą 500 plus, zabiorą wyprawkę i 13. emeryturę – ostrzegał Kaczyński mieszkańców Chełma przed głosowaniem na opozycję.

Czytaj także:  Chińska wirusolog: Koronawirus to "Frankenstein" stworzony przez chińską armię i wypuszczony przez komunistów z Pekinu

W straszeniu KO, PSL-em, SLD i Konfederacją prezes PiS nie poprzestał tylko na kwestiach socjalnych. Kaczyński przekonywał też, że po zwycięstwie przeciwników PiS będzie tak, jak w trakcie zamieszek we Francji.

Czytaj także:  Ochojska apeluje do rządu: Przyjmijcie sieroty ze spalonego obozu Moria

– Wtedy na ulicach widać było hasła: „Nie jesteśmy tu dla zabawy. Jesteśmy tu, by was zniszczyć”. Tak samo będzie u nas – mówił w Chełmie szef partii rządzącej.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.