Kaczyński: Rządy Zjednoczonej Prawicy zmieniają Polskę na lepsze!

REKLAMA

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie, który ukaże się w najnowszym numerze „Gazety Polskiej”, skomentował obecną sytuację w kraju. Jego zdaniem rządy obozu tzw. dobrej zmiany przyniosły Polsce dobrobyt i pomyślność.

– Rządy Zjednoczonej Prawicy realnie zmieniają Polskę na lepsze – stwierdził prezes PiS. Nawiązując do kwestii podziałów z ZP przy kwestii terminu wyborów prezydenckich, podkreślił, że „każda z frakcji tworzących naszą formację musi mieć to zawsze w tyle głowy”.

Kaczyński scharakteryzował sytuację polityczną w obozie władzy. – Mamy swe skrzydło dość radykalne, ale mamy też drugie – umiarkowane, czy wręcz bardzo umiarkowane, którego przedstawicielem jest Jarosław Gowin – zauważył. – Tarcia między nami nie są, jak sądzę, niczym nowym. Dochodziło do nich w przeszłości, choćby podczas uchwalania reformy sądownictwa – przypomniał szef partii rządzącej.

REKLAMA

Według Kaczyńskiego siła i zwycięstwa Zjednoczonej Prawicy mają swoje źródło właśnie w różnorodności.

– Właśnie dzięki różnorodności spojrzeń, różnorodności opinii jesteśmy w stanie odnosić zwycięstwa, a przez to sprawować władzę, kontynuować marsz, podczas którego zmieniamy Polskę.

Podziel się: