Kaczyński: Śmierć Jana Szyszki to nie przypadek! Niepokojące słowa prezesa PIS

Jarosław Kaczyński na konwencji w Kielcach rozpoczął swoje przemówienie od złożenia hołdu byłemu ministrowi środowiska Janowi Szyszce. Zaznaczył, że moment jego śmierci „nie jest przypadkowy”.

– Dzisiaj dzień z jednej strony pełen dobrych wydarzeń, ale mamy też to wydarzenie wyjątkowo smutne. Odszedł nasz stary kolega, towarzysz drogi, odszedł przedwcześnie, w wyjątkowych okolicznościach – powiedział prezes PiS.

Kaczyński podczas konwencji w Kielcach pokreślił, że „majestat śmierci nie pozwala mu dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz”. – Oddaliśmy mu już hołd, ale chcę podkreślić, że ponieśliśmy ogromną stratę – dodał.

Jana Szyszkę wspominała również była premier Beata Szydło. – Był człowiekiem zasad i wartości, który ukochał Polskę i te wszystkie polskie sprawy – powiedziała na konwencji.

Czytaj także:  „Opowiadać bajki i wtedy się wygra”. Krynicka ujawniła tajemnicę sukcesów wyborczych PiS! (WIDEO)

Prezes PiS końcówce wystąpienia poświęcił w większości zmianom na polskiej wsi. Zaznaczył, że PiS jest partią, która ją reprezentuje. – Polskiej wsi trzeba pomóc, ale trzeba też szanować jej tradycje i wartości – powiedział.


Komentarze