Kaja Godek uderza w partię rządzącą! „Jak zabijano nienarodzone dzieci za PO, tak się je zabija za PiS-u”

– Mnie nie interesuje Kaczyński, mnie interesują nienarodzone dzieci – powiedziała w Polsat News Kaja Godek, działaczka pro-life i kandydatka Konfederacji do Parlamentu Europejskiego. – Zakończenie tego tematu może być tylko jedno: uchwalenie ochrony życia – dodała.

Kaja Godek, która kieruje Fundacją Życie i Rodzina, przypomniała, że w działalność publiczną zaangażowała się już w okresie rządów Platformy Obywatelskiej, która projekty obywatelskie ignorowała. Jak zaznaczyła, zmiana, która miała nastąpić wraz z odejściem PO i przejęciem władzy przez PiS, zmiana, na którą bardzo wiele osób liczyło, absolutnie nie nastąpiła.

Czytaj także:  Miller: W 2004 roku Kaczyński był przeciwko wejściu Polski do Unii Europejskiej
 

– Nie da się budować państwa, nie da się budować dobrobytu na śmierci dzieci. Jeżeli nie będzie ochrony życia i prawa do życia, to człowiek nie ma żadnych innych praw. To jest pewna baza, którą trzeba zabezpieczyć – wyjaśniła.

Godek powiedziała, że o tym, że zaczęła zajmować się polityką, ostatecznie zdedydowały działania partii rządzącej wobec projektu „Zatrzymaj Aborcję”.

Czytaj także:  Dziwisz: Wszyscy chcą wmówić, że jest to moja wina

– Ja z tego nie robię tajemnicy. Moje wejście do polityki jest związane z tym, ze PiS zamroził projekt „Zatrzymaj aborcję” i sparaliżował Trybunał Konstytucyjny, żeby nie uchwalał ochrony życia – oświadczyła Godek.

   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS