Kampania Patryka Jakiego nabiera tempa! Otworzył w stolicy „Jaki Cafe”!

REKLAMA

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na włodarza stolicy Patryk Jaki otworzył w niedzielę kawiarnię „Jaki Cafe”, która ma być miejscem do rozmów z mieszkańcami Warszawy na temat nurtujących ich spraw.

– To będzie wyjątkowy punkt, którego najważniejszym celem będzie rozmowa z mieszkańcami Warszawy codziennie od 10:00 do 18:00, a często nawet dłużej, o problemach, które są ważne dla mieszkańców naszego miasta. Ale najważniejsze – będzie to punkt informacyjny o trzeciej i czwartej linii metra – wytłumaczył Patryk Jaki cel otwarcia lokalu.

Jednocześnie zapowiedział, że sam będzie również dyżurował w „Jaki Cafe”. Ponadto do dyspozycji mieszkańców miasta będą osoby z jego sztabu wyborczego i kandydaci na radnych. – Będzie można porozmawiać o programach czy ważnych kwestiach dla Warszawy – wyjaśnił.

REKLAMA

– Warszawa musi gonić zachodnie stolice, a nie ścigać się ze stolicami z regionu. Dlatego najwyższy czas, żeby metro było szkieletem transportowym Warszawy i najwyższy czas powiedzieć: nie mówcie, że się nie da. Platforma, Rafał Trzaskowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz, ludzie którzy rządzą Warszawą, zmarnowali w tym zakresie ostatnich 12 lat, budując zaledwie około 10 km metra. W tym tempie to będą dalej nam uciekały nawet miasta regionu, nie mówiąc już o miastach zachodnich – oświadczył kandydat Zjednoczonej Prawicy podczas niedzielnego otwarcia „Jaki Cafe”.

Patryk Jaki skrytykował przy okazji obecne władze stolicy i swojego głównego rywala Rafała Trzaskowskiego za to, że wprowadzają mieszkańców miasta w błąd, utrzymując, że budowana metra w dzielnicach oddalonych od centrum jest nierealna. – To niepoważne traktowanie warszawiaków – stwierdził Jaki i obiecał: – W dwie kadencje wybuduję III i IV linię metra. Budowa to ok. 1,5 mld złotych rocznie.

Podziel się: