Kara za brak ostrożności. Kierujący skuterem uderzył w samochód

Wypadek
YouTube | Tcz.pl sp. z o.o.

Do niebezpiecznie wyglądającego wypadku doszło w Tczewie. Kierujący skuterem nie zauważył, że jadący przed nim samochód nagle zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Doszło do stłuczki.

REKLAMA

Do groźnego zdarzenia doszło na jednej z ulic w Tczewie. Zostało nagrane przez jednego z kierujących, który ku przestrodze innych następnie wysłał je to portalu tcz.pl. Wideo zostało następnie zamieszczone w sieci.

Na początku nagrania nic nie zapowiada, że może dojść do wypadku. Pomimo sprzyjającej aury i niezbyt dużego ruchu na ulicy, kierujący skuterem wykazał się brakiem ostrożności, która zakończyła się groźnym uderzeniem.

Kierowca volkswagena zrobił wszystko zgodnie z przepisami – zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić pieszych. Kierujący skuterem zareagował jednak zbyt późno i pomimo próby hamowania, wbił się w tył auta.

REKLAMA

Na szczęście nie rozwinął zbyt dużej prędkości, choć pasażer niemal przeleciał przez ramię kierującego. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w wyniku zderzenia. Na końcu opublikowanego w sieci wideo widać, że obaj mężczyźni, którzy jechali skuterem stoją na nogach o własnych siłach.

Podziel się: