Karczewski o Kaczyńskim: To mąż stanu, któremu zależy na pomyślności Polski!

– Mamy kogoś, kto jest naszym liderem, architektem – to jest Jarosław Kaczyński, który, zapewniam państwa, cały czas myśli o rozwoju Polski, w jaki sposób udoskonalić nasz wzrost gospodarczy i to, żeby było w Polsce sprawiedliwie – mówił o prezesie PiS w Bielsku-Białej marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Spotkanie z wyborcami odbyło się w siedzibie miejscowej Solidarności.

Czytaj także:  Morawiecki: Nie będzie tolerancji dla łamania prawa i agresji

Polityk podkreślił, że lider partii rządzącej dba o to, by w polityce nie byli obecni ludzie, którzy zachowują się nieetycznie. – Jeśli ktokolwiek z nas postępuje nie tak, jak powinien postępować, natychmiast jest eliminowany. Jest to mąż stanu, który dba o to, żeby nam się nie pokręciło w głowach i żebyśmy razem z nim budowali przyszłość Polski – zauważył.

Czytaj także:  Ziobro: Politycy opozycji stoją po stronie bandytyzmu i chuligaństwa

Zdaniem marszałka Kaczyński jest mężem stanu także dlatego, że „nie myśli na dziś, na jutro, tylko perspektywicznie”.

Karczewski wezwał również do udziału w wyborach, „aby ktoś za nas nie zdecydował, że wycofuje się z programów prospołecznych”.

Marszałek Senatu podkreślił, że PiS „nie odwraca się od wartości, na których została wybudowana Polska” i będzie bronić Kościół przed atakami. – Jesteśmy w trudnej sytuacji historycznej, ale myślę, że damy sobie z tym radę. Musimy dać wspólnie opór przeciwko tym, którzy działają przeciwko Kościołowi – stwierdził.

Czytaj także:  Trzaskowski o debacie w Końskich: To miał być lincz z podstawionymi ludźmi

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.