Kierowca
YouTube | STOP PIRAT

Do Internetu trafiło nagranie, z którego jasno wynika, że na drodze zawsze warto być uważnym. Kamera zamontowana w jednym z pojazdów zarejestrowała, jak kierowca popełnił wykroczenie, a nie wiedział, że za nim znajduje się radiowóz.

Do kontrowersyjnego zdarzenia doszło na jednej z polskich dróg. Kierowca jednego z pojazdów nagrał interwencję policjantów, którzy ruszyli za piratem drogowym. Nagranie trafiło na kanał STOP PIRAT na YouTube.

Kierujący białym autem dojechał do końca ulicy, po czym zatrzymał się przed znakiem „ustąp pierwszeństwa”. Potem postanowił skręcić w lewo, pomimo faktu, że obok niego znajdował się nakaz jazdy w prawo.

Policjanci szybko wykorzystali błąd kierowcy, który najwyraźniej nie zauważył, że za nim jedzie radiowóz. Kilkaset metrów dalej funkcjonariusze zatrzymali biały samochód, po czym najpewniej ukarali kierującego.

– Białe auto skręcające pod zakaz, w porządku, jest motyw przewodni. Ale co wyczynia autor nagrania? Zjeżdża z drogi, czort wie, czemu przepuszcza auta. Jakieś to dziwaczne – napisał internauta.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę