Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk wzięli ślub. Uroczystość do samego zakończenia utrzymywana była w tajemnicy, dopiero teraz para postanowiła podzielić się tą informacją. Jego wybranka jest o 37 lat młodsza.

72-letni aktor zagrał w wielu znanych filmach a od lat prowadzi popularny teleturniej „Familiada” emitowany w programie drugim Telewizji Polskiej. Strasburger był dwukrotnie żonaty. Jego pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, a drugie śmiercią małżonki.

Teraz aktor ożenił się po raz trzeci. Uroczystość wydarzyła się 10 sierpnia 2019 roku w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna.

„Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe” – napisała na Facebooku Małgorzata Strasburger.

„Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ” – dodała dziękując bliskim.

https://www.facebook.com/malgorzataweremczuk/posts/2686495898050933


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę