Jak informuje tygodnik „Na Żywo”, znaną z serialu „M jak miłość” Kasię Cichopek już niebawem będzie można podziwiać w nowej roli. Tym razem aktorka będzie prowadzić program w TVP 2.

Chodzi o taneczny hit „Dance Dance Dance”, który znów pojawi się w telewizji publicznej. Gospodynią tego programu była do tej pory Barbara Kurdej-Szatan, a teraz ma ją zastąpić właśnie Katarzyna Cichopek.

Nie będzie to dla aktorki całkowicie nowe doświadczenie z prowadzeniem telewizyjnego show, gdyż sprawdziła się już w jury programu „Czar par”, oceniając wraz z mężem Marcinem Hakielem jego uczestników. Artystka wygrała ponadto „Taniec z Gwiazdami”, a także była prezenterką w Polsacie.

Kasia Cichopek jest więc świetnie przygotowana na podjęcie nowego wyzwania. Umowa z TVP nie została jednak jeszcze podpisana, gdyż… aktorka postawiła pewien warunek.

„Chce, aby w roli jednego z jurorów »Dance Dance Dance« zatrudniono jej męża Marcina Hakiela. Miałby zająć miejsce po odejściu Ewy Chodakowskiej”, ujawnia „Na Żywo”. „Nic dziwnego. Jako praktykująca tancerka wie, że do tanga trzeba dwojga”, komentuje tygodnik.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat