Kasia Cichopek zrobiła furorę! Stylizacje aktorki zachwyciły publiczność!

REKLAMA

Znana z serialu „M jak miłość” oraz z „Tańca z gwiazdami” celebrytka Katarzyna Cichopek oszołomiła publiczność podczas weekendowej gali V edycji Akademii Kobiet. Wybrane przez nią na tę okazję kreacje wywołały furorę na widowni.

W sobotę Cichopek pojawiła się na scenie w złotej sukience z brokatu marki Just Paul, która kosztuje 700 złotych. Fantastyczny krój kreacji sprawił, że sukienka pięknie falowała przy każdym kroku prowadzącej imprezę. Z kolei obszerne bufiaste rękawy zostały perfekcyjnie zrównoważone przez falbaniasty dół sukni utrzymany w stylu hiszpańskim. Znakomitą całość uzupełniła niezwykle dyskretna biżuteria oraz delikatne sandałki na bardzo wysokim obcasie.

https://www.instagram.com/p/B47O9IkgNzK/

REKLAMA

Jeszcze bardziej Cichopek zachwyciła uczestników gali w niedzielę. Wystąpiła na niej w odcinanej w talii skórzanej – lub wykonanej z materiału skóropodobnego – sukience z rozkloszowanym dołem marki Nissa, którą w sklepie można kupić już za 1349 złotych. Szczególną uwagę zwracała ażurowa góra oraz szeroki pasek z dużą ozdobną klamrą. Do sukni gwiazda dobrała delikatne i cieliste szpilki z mało widocznym połyskiem.

https://www.instagram.com/p/B49wjjAg2Ph/