Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek rockowych Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Z tego powodu zostały odwołane wszystkie najbliższe koncerty wokalistki.

Informację o swoich problemach zdrowotnych Kowalska – która rocznie potrafi zagrać kilkaset koncertów – przekazała za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. Opublikowała na nim zdjęcie ze szpitala, zawiadamiając, że w tym tygodniu nie zagra żadnego koncertu. „Życzcie mi szczęścia i zdrowia”, zwróciła się gwiazda estrady do swoich fanów.

Menadżer Kasi Kowalskiej Maciej Durczak poinformował, że kłopoty piosenkarki zaczęły się w zeszłym tygodniu od zapalenia krtani. – Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem – ujawnił. – Z pozoru niegroźne zapalenie odbiło się tak mocno na zdrowiu artystki, że rzeczywiście była zmuszona odwołać kolejne występy ze swojej trasy koncertowej – stwierdził. Lekarze ponadto orzekli, że wokalistka musi odpocząć.

Durczak uspokaja, że przełożone koncerty odbędą się w innych terminach, o których fani zostaną od razu powiadomieni.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę