Kibic wbiegł na murawę podczas meczu. Tego w telewizji nie pokazali
fot. Twitter

Kontrowersji, związanych z mistrzostwami świata w Katarze nie brakowało już na etapie ich organizacji. Do różnego rodzaju happeningów dochodziło i dochodzi także podczas samego wydarzenia. Katarscy operatorzy kamer są wyczuleni na wszelkie wybryki, które dzieją się na trybunach, a czasem nawet na murawie! Tego w telewizji nie mogliśmy zobaczyć!

Katar nie chciał pokazywać kolejnego wybryku turysty, który przyjechał na tegoroczny mundial. W czasie meczu Holandia-Argentyna jeden z kibiców wbiegł na murawę półnagi! Miał na sobie tylko buty i krótkie spodenki. Niektórzy internauci od razu go rozpoznali – to znany rosyjski prankster, youtuber i aktor filmów dla dorosłych, Rosjanin Witalij Zdorowiecki. Przez niemal minutę biegał po stadionowej murawie, pozostając nieuchwytny dla ochroniarzy – podaje „Super Express”.

Półnagi mężczyzna wbiegł na murawę podczas meczu Argentyna-Holandia. Ochroniarze nie mogli go doścignąć przez prawie minutę

Działo się to w trakcie meczu. Zdorowiecki wbiegł na boisko zaraz po tym, jak bramkę dla Argentyny strzelił Leo Messi. Po emocjonującym golu publiczność dostała kolejną atrakcję. Dużo radości sprawił mężczyzna, którego przez blisko minutę kilku ochroniarzy nie było w stanie schwytać.

Na niektórych zdjęciach widać, że Zdorowiecki miał na torsie napis – „Vitaly. The GOAT”, czyli „Witalij, najlepszy wszechczasów”. W końcu jego przebieżka po boisku została przerwana. Prankster został schwytany przez ochroniarzy i wyprowadzony z boiska.

Teraz mogą grozić mu poważne konsekwencje. Wbiegnięcie na murawę i przerwanie meczu jest w Katarze surowo karane. Zdaje się jednak, że Zdorowiecki musiał już wcześniej wliczyć to w koszty.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!